Wszelkie prawa zastrzeżone BabySteps

Zabawa i rozwój

Szukasz nieszablonowych artykułów dziecięcych, które sprawią Twojemu szkrabowi radość, a jednocześnie pozytywnie wpłyną na jego rozwój? Jeśli tak, to oferta BabySteps jest właśnie dla Ciebie. Huśtawki, podwieszane kołyski, maty edukacyjne, zabawki edukacyjne czy rowerek biegowy drewniany marki BabySteps to produkty klasy premium, które wspomogą prawidłowy rozwój Twojego malucha. W naszej ofercie znajdują się akcesoria i zabawki dla niemowlaka, a także dla nieco starszych dzieci, na przykład dwu-, trzy- i czterolatka.

Maty edukacyjne dla dzieci BabySteps

Maty edukacyjne dla dzieci BabySteps to doskonały przykład na to, jak można połączyć przyjemne z pożytecznym. Mata edukacyjna z jednej strony wspomaga prawidłowy rozwój zmysłów malucha - słuchu, wzroku, dotyku - oraz zwiększa jego zdolności manualne i motoryczne. Z drugiej mata taka jest atrakcyjnym i bezpiecznym miejscem do zabawy.

Podwieszane kołyski i huśtawki dla dzieci BabySteps

Podwieszane huśtawki i kołyski BabySteps również wykazują pozytywny wpływ na zdrowie oraz rozwój niemowlaka i dziecka:

  • dziecięca huśtawka domowa wspomaga koordynację ruchową i pozwala wypracować równowagę,
  • podwieszana kołyska wspiera rozwój intelektualny oraz emocjonalny niemowlaka.

Kreatywne zabawki edukacyjne dla niemowląt i dzieci

Rodzicom szukającym nieszablonowych, praktycznych artykułów dla swojego szkraba polecamy kreatywne zabawki edukacyjne. Dzięki zabawkom edukacyjnym BabySteps Twój maluch pozna nowe kształty i kolory, a przez to rozwinie swoją wyobraźnię. To idealne rozwiązanie zarówno dla niemowlaka, jak i starszego dziecka - 2-latka, 3-latka, 4-latka.