Wszelkie prawa zastrzeżone BabySteps

Akcesoria

Akcesoria dla dzieci z serii Bamboo to szereg praktycznych produktów, wykonanych z wysokiej jakości bambusa. Ręczniki, otulacze, kocyki czy poduszki bambusowe BabySteps to produkty, dzięki którym zapewnisz swojemu szkrabowi nie tylko wygodę i komfort, ale także poczucie bezpieczeństwa. Jeśli szukasz praktycznych i niebanalnych akcesoriów dla swojego malucha, to nasza oferta jest właśnie dla Ciebie.

Akcesoria dla dzieci z najlepszych, certyfikowanych materiałów

Bambusowe akcesoria dla niemowląt i noworodków BabySteps są wykonywane wyłącznie z najlepszych, certyfikowanych materiałów. Projektujemy i tworzymy je specjalnie z myślą o najmłodszych. Nasze akcesoria dla dzieci są nie tylko miękkie i delikatne, a przez to niezwykle miłe w dotyku, ale także przyjazne i całkowicie bezpieczne dla maluchów już od. 1 dnia życia.  

Akcesoria dla niemowląt o niesamowitych właściwościach 

Świetnym przykładem jest bambusowy ręcznik z kapturkiem z certyfikowanego frotte z bambusa oraz bawełnianej tkaniny premium. Zastosowanie tych wysokogatunkowych materiałów sprawia, że wykonany z nich ręcznik jest bardzo miękki oraz posiada niesamowite właściwości:

  • termoregulacyjne, 
  • antybakteryjne,
  • antygrzybiczne. 

Podobne właściwości posiada między innymi nasz otulacz bambusowy, który wykonujemy ze 100% wiskozy z bambusa. Materiału, który charakteryzuje się doskonałymi właściwościami termoregulacyjnymi oraz absorpcyjnymi.