Wszelkie prawa zastrzeżone BabySteps

Otulacze bambusowe dla niemowląt

Otulacz bambusowy dla dzieci BabySteps posiada właściwości antybakteryjne, antygrzybiczne oraz antyalergiczne. Produkt jest wykonywany ze 100% wiskozy z bambusa. To wysokogatunkowy materiał o doskonałych właściwościach termoregulacyjnych oraz absorpcyjnych. Otulacz dziecięcy marki BabySteps jest idealnym rozwiązaniem zarówno latem, jak i zimą.

Uniwersalne zastosowanie bambusowego otulacza BabySteps: dla noworodka, niemowlaka, dziecka

Otulacz dziecięcy BabySteps ma wszechstronne zastosowanie. Nadaje się nie tylko do otulania noworodka, niemowlaka czy starszego dziecka. Może być również wykorzystywany jako:

  • kocyk,
  • ręcznik,
  • chusta do karmienia,
  • mata do zabawy.

Ze względu na doskonałe właściwości termoregulacyjne nasze otulacze bambusowe dla noworodków, niemowlaków i starszych dzieci mogą być używane przez cały rok. Dzięki zastosowaniu 100% wiskozy z bambusa otulacz BabySteps:

  • ogrzewa w chłodne dni,
  • chłodzi dziecko w dni upalne.

To jednak nie wszystko. Wiskoza z bambusa pochłania 60% wilgoci więcej niż bawełna. Dzięki temu na wykonanych z niej otulaczach dla noworodka i niemowlaka nie rozmnażają się bakterie.

Otulacz bambusowy BabySteps - najlepszy wybór dla Twojego dziecka

Nasze otulacze bambusowe pozwalają zapewnić noworodkowi czy niemowlęciu komfort termiczny przez cały rok. Do tego są lekkie, mięciutkie i niezwykle przyjemne w dotyku. To wszystko sprawia, że niemowlęcy otulacz bambusowy BabySteps to najlepszy wybór dla Twojego dziecka!

W ofercie naszego sklepu znajdują się również inne produkty dziecięce, dzięki którym zapewnisz swojemu maluchowi komfort i wygodę. Polecamy wysokiej jakości kocyki, kokony, rożki niemowlęce, ręczniki z kapturkiem, pościele i wiele innych praktycznych akcesoriów dla Twojego dziecka.