Wszelkie prawa zastrzeżone BabySteps

Sen i otulenie

Sen i otulenie to jedne z najważniejszych potrzeb każdego noworodka. Odpowiednie otulenie daje maluchowi poczucie bezpieczeństwa oraz bliskości z rodzicem. Otulając dziecko przy pomocy rożka czy kokonu jesteśmy w stanie zapewnić mu warunki zbliżone do tych, które zna z łona matki. To z kolei przekłada się na jego spokojny sen. Dziecko wyciszy się i szybko zaśnie. Obecnym i przyszłym rodzicom polecamy akcesoria do spania dla niemowląt marki BabySteps, które zapewnią maluszkowi odpowiednie otulenie i spokojny sen.

Akcesoria do spania BabySteps - spokojny sen Twojego dziecka

Kategoria “Sen i otulenie” obejmuje akcesoria do łóżeczka dziecięcego, kołyski, wózka. Rodzicom chcącym zadbać o spokojny sen swojego maluszka polecamy:

  • rożki,
  • kokony,
  • pościele,
  • kocyki.

Rożki BabySteps

Rożki niemowlęce nie tylko pozwalają w odpowiedni sposób otulić noworodka. Dają również poczucie bezpieczeństwa… rodzicom. Stosowanie rożków niemowlęcych jest rekomendowane rodzicom, którzy boją się, że źle trzymają noworodka. Otulając go w różek będziecie mogli spać spokojnie, bez obaw o to, że zrobicie dziecku krzywdę.

Kokony BabySteps

Kokon BabySteps posiada specjalnie wyprofilowane brzegi, które z jednej strony zabezpieczają noworodka przed upadkiem, z drugiej tworzą swego rodzaju barierę wyciszającą dochodzące do niego dźwięki. Kokon zapewni Twojemu dziecku idealne warunki do snu.

Pościel BabySteps

Pościel do łóżeczka niemowlęcego BabySteps odznacza się ciekawym wzornictwem. Jest piękna i kolorowa. Nasza pościel zapewni Twojemu dziecku komfort w czasie snu, a przy okazji ozdobi łóżeczko dziecięce.

Kocyki BabySteps

Kocyki dla dzieci BabySteps są miękkie i przyjemne w dotyku. Nadają się zarówno do kołyski czy łóżeczka dziecięcego, jak i wózka. W naszej ofercie znajdują się między innymi kocyki minky oraz bambusowe.

Opisane powyżej artykuły dziecięce BabySteps świetnie się sprawdzają jako akcesoria do łóżeczka turystycznego. Nasze rożki, kokony czy kocyki można bez problemu spakować w torbę i zabrać w podróż.

Certyfikowane akcesoria do łóżeczka niemowlęcego

Akcesoria dla dzieci BabySteps są wykonywane z wysokiej jakości, certyfikowanych materiałów. Nasze artykuły dla niemowląt posiadają stosowne certyfikaty:

  • Bezpieczny dla Dziecka,
  • Oeko Tex Standard 100 w klasie 1.