Wszelkie prawa zastrzeżone BabySteps

Rożki niemowlęce

Otulenie to jedna z podstawowych potrzeb każdego noworodka. Produktem, przy pomocy którego zagwarantujesz swojemu maluchowi odpowiednie otulenie jest rożek niemowlęcy BabySteps. Dzięki niemu Twoje dziecko będzie miało zapewniony komfort termiczny oraz poczucie bezpieczeństwa. Kupując rożek dla niemowlaka i noworodka BabySteps stworzysz swojemu maluchowi warunki, które pozwolą mu się uspokoić i szybko zasnąć.

Rożek niemowlęcy BabySteps - komfort i bezpieczeństwo Twojego dziecka

Rożek niemowlęcy BabySteps to idealne rozwiązanie dla dziecka w pierwszych miesiącach jego życia. Dzięki niemu noworodek ma możliwość przebywania w warunkach zbliżonych do warunków znanych mu z brzuszka matki. Rożki dziecięce ułatwiają również chwycenie i noszenie malucha. To bardzo ważne w przypadku rodziców, którzy mają obawy, że upuszczą swojego szkraba i zrobią mu krzywdę.

Rożek dla dziecka BabySteps ma uniwersalne zastosowanie. Nadaje się nie tylko do noszenia noworodka i niemowlęcia. Świetnie się również sprawdza w:

  • kołysce,
  • łóżeczku,
  • wózku dziecięcym.

Jak już Twoje dziecko podrośnie, rożek niemowlęcy może pełnić funkcję kocyka, maty do przewijania czy maty do zabawy.

BabySteps - rożki niemowlęce dla dziewczynek i chłopców

Rożki niemowlęce BabySteps charakteryzują się ciekawym, oryginalnym wzornictwem. Posiadamy w ofercie rożki w wielu różnych kolorach i wzorach, zarówno dziewczęcych, jak i chłopięcych.

Przyszłych i obecnych rodziców zachęcamy do zapoznania się z pozostałą ofertą akcesoriów do łóżeczka i wielu innych produktów marki BabySteps. Kokon dla niemowlaka, pościel niemowlęca, kocyk dziecięcy, otulacz, poduszka typu rogal - to tylko niektóre z praktycznych rozwiązań dla Twojego dziecka, jakie możesz kupić w naszym sklepie.