Wszelkie prawa zastrzeżone BabySteps

Kokon dla niemowlaka i dziecka

Kokony niemowlęce BabySteps to doskonałe rozwiązanie dla rodziców chcących stworzyć swojemu dziecku bezpieczne miejsce do spania i odpoczynku. Kokon dla niemowlaka i noworodka daje maluchowi poczucie bliskości oraz bezpieczeństwa. Stwarza mu idealne warunki do snu, zbliżone do tych, które zna z łona matki. Jeśli chcesz zapewnić swojemu dziecku komfort, wyciszyć go, stworzyć mu miejsce, w którym będzie mogło spokojnie spać, to kokon niemowlęcy  BabySteps jest właśnie dla Ciebie.

Szerokie zastosowanie kokonów niemowlęcych BabySteps

Kokon dla dziecka BabySteps nadaje się nie tylko do łóżeczka. Świetnie się również sprawdza w wielu innych sytuacjach. To idealne rozwiązanie na przykład dla rodziców, którzy chcą spać ze swoim maluchem w jednym łóżku. Kokon zabezpiecza wówczas dziecko przed:

  • upadkiem z łóżka,
  • przygnieceniem przez rodziców.

Nasze kokony dla dzieci mogą być również wykorzystywane w wózkach dziecięcych. Amortyzują wówczas wstrząsy podczas poruszania się po wyboistych, nierównych drogach.

Kokon dla noworodka i niemowlaka przydaje się też podczas wyjazdów - na wakacje, do rodziny, do znajomych. Zabierając go ze sobą zapewnimy naszemu maluchowi komfortowe miejsce do spania. Kokony niemowlęce BabySteps są lekkie i łatwe w przenoszeniu, dlatego zabranie ich w podróż nie stanowi najmniejszego problemu.

BabySteps - komfort i bezpieczeństwo Twojego dziecka

Rodzicom chcącym zapewnić swojemu maluchowi komfortowe warunki do spania i odpoczynku polecamy wiele innych praktycznych rozwiązań. Oferta produktów BabySteps obejmuje między innymi wysokiej jakości otulacze, rożki, kocyki dla niemowląt, pościel niemowlęcą i nie tylko.