Wszelkie prawa zastrzeżone BabySteps

Rogal dla ciężarnych

Rogal to specjalna poduszka dla kobiet w ciąży oraz młodych mam. Służy między innymi do spania i odpoczynku, ale nie tylko. Poduszka typu rogal ma zdecydowanie więcej zastosowań. Poducha w kształcie litery C świetnie się również sprawdza podczas karmienia piersią. Może być także wykorzystywana jako swego rodzaju kojec dla niemowlaka leżącego na kanapie czy łóżku. Poduszka typu rogal stanowi skuteczne zabezpieczenie dla dziecka, które nie potrafi jeszcze stabilnie siedzieć.

Poduszka dla kobiet typu rogal - spokojny sen i zdrowy kręgosłup

Poduszka dla kobiet w ciąży i młodych mam BabySteps jest elastyczna, przez co idealnie dostosowuje się do kształtu ciała. Można ją również w łatwy sposób dostosować do pozycji przyjmowanej przez mamę. Dzięki niej Twój kręgosłup zostanie odciążony podczas snu, a Ty zachowasz odpowiednią postawę. Rogale ciążowe BabySteps umożliwiają wygodne ułożenie się oraz minimalizują dyskomfort w czasie leżenia, jaki często odczuwają przyszłe mamy.

Poduszki dla kobiet w ciąży i młodych mam BabySteps - wygoda i funkcjonalność

Rogale ciążowe BabySteps posiadają dwie kieszonki. To bardzo praktyczne i wygodne rozwiązanie. Można w nich przechowywać smoczki, pieluszki, wkładki laktacyjne i wszystko to, co jest niezbędne podczas karmienia dziecka. Kieszonki mogą być również wykorzystywane jako schowek na ulubione zabawki Twojego malucha. Poduszka ciążowa BabySteps to połączenie wygody, komfortu użytkowania oraz funkcjonalności. To idealne rozwiązanie dla ciężarnych kobiet oraz młodych mam karmiących piersią.

Nasze poduszki dla ciężarnych kobiet, tak jak wszystkie akcesoria dla mamy BabySteps, zostały wykonane z najwyższej jakości certyfikowanych materiałów.