Wszelkie prawa zastrzeżone BabySteps

Kołyski wiszące dla dzieci

Kołyska podwieszana NewBorn Swing to świetne rozwiązanie dla Twojego szkraba. Ta nowoczesna kołyska klasy premium wspiera rozwój intelektualny oraz emocjonalny niemowlaka. Bujanie w niej ma działanie kojące i uspokaja malucha. Wykazuje również pozytywny wpływ na motorykę dziecka. Dzięki bujaniu w naszej kołysce Twój szkrab szybciej nabędzie umiejętności motorycznych.

Kołyska wisząca NewBorn Swing - ukojenie dla dziecka, chwila wytchnienia dla Ciebie

Kołyska wisząca NewBorn Swing to również chwila wytchnienia dla rodziców. Jak to możliwe? Jak już zostało wspomniane, bujanie wykazuje działanie uspokajające. Jest to związane z tym, że kołysanie i regularny, spokojny ruch kojarzy się dziecku z okresem prenatalnym. Kołysanie sprawia, że niemowlak łatwiej i szybciej zasypia. A śpiący maluch to nic innego, jak chwila wytchnienia dla zmęczonych rodziców!

Wisząca kołyska z wygrawerowanym imieniem Twojego dziecka

Wisząca kołyska NewBorn Swing może zostać spersonalizowana. Oznacza to, że istnieje możliwość:

  • dodania indywidualnego graweru,
  • wyboru długości lin.

Na kupionej przez Ciebie nowoczesnej kołysce podwieszanej pod sufit możemy zamieścić tabliczkę ze spersonalizowanym grawerunkiem, na przykład imieniem Twojego dziecka. Z całą pewnością indywidualny grawerunek nada kołysce niepowtarzalnego charakteru.

Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą nieszablonowych artykułów dziecięcych marki BabySteps. Polecamy między innymi podwieszane huśtawki dla dzieci oraz edukacyjne zabawki dla niemowlaka.