Wszelkie prawa zastrzeżone BabySteps

Foteliki dla dziecka do pokoju

Szukasz funkcjonalnych i estetycznie wykonanych mebli do pokoju dziecięcego? Jeśli tak, to mamy dla Ciebie świetną propozycję - fotelik dla dziecka Velvet. Oferowany przez nas fotel dziecięcy jest nie tylko bardzo ładny i wygodny, ale również praktyczny. Mebel został wyposażony w dwie boczne kieszenie, które stanowią niezwykle pomysłowy schowek, na przykład na książkę Twojego szkraba. Fotel dla dziecka Velvet posiada również zdejmowany pokrowiec, który można szybko i łatwo zdjąć do prania.

Funkcjonalny fotelik dziecięcy do każdego pokoju

Nasze foteliki dziecięce są dostępne w różnych wariantach kolorystycznych - ecru, szare, różowe, miętowe, niebieskie, granatowe. Dzięki temu bez problemu dobierzesz odpowiedni fotelik dla swojego dziecka, zarówno do pokoju dziewczęcego, jak i chłopięcego.

Velvet - najlepszy fotelik dla Twojego dziecka

Nasze foteliki do pokoju dziecięcego są przeznaczone dla dzieci potrafiących już samodzielnie siedzieć, czyli od około 9. miesiąca życia. Fotel dla dziecka Velvet:

  • zapewnia wygodne i stabilne siedzisko,
  • jest bezpieczny - nie posiada żadnych niebezpiecznych krawędzi ani wystających elementów,
  • jest bardzo lekki - może być przenoszony nawet przez dziecko.

Fotel dziecięcy Velvet jest dostępny w wariancie z misiowymi uszami lub bez. Misiowe uszy posiadają nie tylko walory dekoracyjne, ale ułatwiają również chwytanie i przenoszenie fotelika.