Wszelkie prawa zastrzeżone BabySteps

Pościel dla przedszkolaka

Pościel dla przedszkolaka BabySteps została przygotowana specjalnie z myślą o zapewnieniu leżakującym dzieciom maksymalnej wygody i komfortu. Dodatkowo nasza pościel bawełniana dla dzieci jest bardzo praktyczna - nie posiada zamków ani żadnych wiązań. Można powiedzieć, że pełni ona rolę otwartego śpiworka. Pościel dla przedszkolaka BabySteps ma standardowe wymiary i składa się z trzech elementów: kołdry (220x75 cm), poduszki (40x60 cm) oraz praktycznego worka.

Antyalergiczna pościel przedszkolaka BabySteps - wygodne leżakowanie Twojego malucha

Bawełniana pościel dla dzieci BabySteps nadaje się do każdego przedszkolnego leżaczka, także takiego bez materacyka. Wchodząca w skład naszego kompletu kołderka spełnia bowiem rolę materaca. Pościel dziecięca BabySteps zapewnia wysoki komfort w czasie przedszkolnej drzemki.

Pościel dla przedszkolaka BabyStep to produkt najwyższej jakości, posiadający właściwości antyalergiczne. Jej największe zalety to:

  • wykonanie z wysokogatunkowej bawełny klasy premium,
  • wysokiej jakości wypełnienie w postaci silikonowej, antyalergicznej włókniny, która jest oddychająca, sprężysta oraz lekka.

W naszej ofercie znajdują się również kocyki dla dzieci i niemowląt, prześcieradła do łóżeczka i wiele innych praktycznych rozwiązań dla Twojego szkraba.