Wszelkie prawa zastrzeżone BabySteps

Opaska do spania na oczy

Bambusowa opaska na oczy do spania BabySteps to świetne rozwiązanie. Dzięki niej szybciej zaśniesz, Twój sen będzie dłuższy i nie będziesz się wybudzać. Jak pokazują badania, izolacja od światła, zwłaszcza tuż przed snem, wpływa na wydzielanie hormonu snu, czyli melatoniny. Maska na oczy do spania sprawi, że będziesz się budzić bardziej wypoczęta.

Opaska na oczy do spania z wysokiej jakości bambusa

Nakładki na oczy do spania BabySteps są wykonane ze 100% wiskozy z bambusa. Bambus to wysokogatunkowy materiał o wielu cennych właściwościach. Wykonana z niego opaska do spania na oczy jest miękka i delikatna. Dodatkowo wiskoza z bambusa jest bezpieczna dla skóry i nie powoduje alergii. Posiada też właściwości antygrzybiczne i antybakteryjne.

W kontekście ochrony środowiska naturalnego istotne jest to, że tkanina z włókna bambusowego jest w 100% biodegradowalna.

BabySteps - wszystko co najlepsze dla mamy

Nasza oferta to nie tylko bambusowe opaski na oczy do spania. Posiadamy w ofercie wiele innych praktycznych akcesoriów dla mam. Bambusowe szlafroki, organizery, kosmetyczki, poduszki typu rogal. To wszystko znajdą u nas przyszłe i obecne mamy.