Wszelkie prawa zastrzeżone BabySteps

Organizer / kosmetyczka dla mam

Organizer dla mamy BabySteps ma uniwersalne zastosowanie. Może być wykorzystywany na przykład jako torba do wózka dziecięcego lub duża kosmetyczka. Niesamowita funkcjonalność, piękne wzornictwo, wysoka jakość wykonania - tak w największym skrócie można opisać organizer dla mamy BabySteps. Nasza kosmetyczka została zaprojektowana i stworzona specjalnie z myślą o mamach i ich dzieciach oraz kobietach ceniących sobie organizację w najlepszym stylu. 

Organizer / kosmetyczka z drukowanej ekoskóry

Damski organizer BabySteps jest wykonany z najwyższej jakości drukowanej ekoskóry. Jego wnętrze zostało uszyte z logowanej bawełny. Dzięki zastosowaniu wysokiej klasy drukowanej ekoskóry nasz organizer dla mamy jest:

  • łatwy do utrzymania w czystości,
  • odporny na ścieranie,
  • odporny na promieniowanie UV.

Organizer dla mamy BabySteps jest bardzo praktyczny i wygodny w użytkowaniu. Nasza kosmetyczka:

  • jest zamykana na zamek,
  • posiada dwie dodatkowe kieszenie wewnętrzne,
  • posiada dwa paski po bokach.

Paski można odpiąć i użytkować tylko z jednym z nich. To bardzo praktyczne rozwiązanie, na przykład kiedy organizer będzie używany na kosmetyki.

Akcesoria BabySteps - komfort i wygoda każdej mamy

BabySteps to nie tylko organizery i kosmetyczki. W naszej ofercie znajdują się również inne akcesoria dla mamy, na przykład szlafroki bambusowe, poduszki typu rogal, opaski na oczy do spania. To bardzo praktyczne produkty, dzięki którym życie każdej mamy stanie się wygodniejsze i bardziej komfortowe