Wszelkie prawa zastrzeżone BabySteps

BabySteps

Krok bliżej dziecka

Założenie rodzinnej firmy to nie tylko niesamowita odwaga i odpowiedzialność. To przede wszystkim kierowanie się sercem i dobrem członków rodziny. Taka właśnie jest główna koncepcja marki BabySteps. Mimo, że pomysł na działalność i nazwa firmy pojawiły się już dużo wcześniej, to tak naprawdę, przełomowy rozwój nastąpił w grudniu 2016 roku, kiedy to na świat przyszedł nasz syn Antoś. Jednak do tego czasu, ani przez chwilę, nie siedzieliśmy z założonymi rękami! Nabywaliśmy odpowiednią wiedzę i umiejętności, poznawaliśmy skrupulatnie świat tkanin i dzianin tak, by w BabySteps nic nie działo się z przypadku! Odpowiednie kwalifikację i ogromna siła, jaką czerpaliśmy z narodzin Antosia pozwoliła nam z ogromnym powodzeniem reaktywować firmę.

Gdy pojawia się dziecko, podejście do życia zmienia się diametralnie u każdego rodzica. Tak było i w naszym przypadku. Chcieliśmy dać naszemu maluszkowi wszystko co najlepsze i najpiękniejsze oraz dzielić się tym z innymi rodzicami.

Nasza misja

Naszą misją jest tworzenie pięknych, praktycznych i jakościowych produktów dosępnych w rozsądnych cenach.

Wszystkie produkty marki BabySteps są produkowane w Białymstoku. To tu, w naszej własnej szwalni, rodzą się najciekawsze pomysły, testowane są gotowe produkty oraz sprawdzana jest ich jakość i bezpieczeństwo.

Naszą misją jest nie tylko tworzenie pięknych i wysokojakościowych produktów. To również dbanie o zdrowie i bezpieczeństwo każdego maluszka, a dzięki produkcji w Polsce, gronu wyszkolonych i profesjonalnych pracowników oraz polskiej kontroli jakości, jesteśmy w stanie zagwarantować Państwu najwyższą jakość i unikatowość.

Staramy się również, aby klient otrzymywał produkty premium w rozsądnych i korzystnych cenach.

Odpowiedzialność

BabySteps to, jak sama nazwa wskazuje podążanie krok za krokiem w pobliżu dziecka, gwarantując mu pewność, spokój i bezpieczeństwo na każdym etapie jego rozwoju. Będąc rodzicami, wiemy jak duża odpowiedzialność spoczywa na nas i naszych produktach. Wiemy, jak wymagającymi istotami są nasze pociechy, jak delikatna jest ich skóra i jak wiele różnych czynników ma wpływ na ich dalszy rozwój. Tworzymy więc produkty, wykorzystując tylko i wyłącznie bezpieczne tkaniny i dzianiny z certyfikatem Oeko-tex oraz certyfikatem “Bezpieczny dla dziecka”.

Każdy produkt, poddawany jest kontroli jakości oraz wielu testom, tak aby nie zakłócał, a wręcz wspomagał rozwój fizyczny jak i emocjonalny oraz pozytywnie wpływał na harmonię i integrację sensoryczną maluszka.

Wizja przyszłości

Stale pracujemy nad poszerzeniem asortymentu, oraz sukcesywnie rozszerzamy zasięg marki na kolejne kraje.

Nasza firma patrzy w przyszłość z wielkim optymizmem. Nieustannie inwestujemy i pracujemy nad poszerzaniem asortymentu. Jesteśmy niezmiernie szczęśliwi, nie tylko dlatego, że z dnia na dzień rozszerza nam się grono zadowolonych klientów. Często piszą do nas również przyszłe, jak i obecne mamy z podziękowaniami i poradami.

Nasze pozytywne myślenie i przeogromna radość to zasługa euforii na widok kolejnych “dwóch fasolek” na zdjęciu USG. Teraz, gdy Antoś będzie miał rodzeństwo, nasza rodzina znów nabierze innego charakteru, a firma będzie czerpać inspirację już nie z jednego, a z całej trójki naszych wspaniałych dzieci. BabySteps ciągle doskonali swoją działalność, podąża za najnowszymi trendami, promuje kreatywność i bezpieczeństwo oraz sukcesywnie rozszerza zasięg marki na kolejne kraje.