Wszelkie prawa zastrzeżone BabySteps

Huśtawki drewniane dla dzieci

Huśtawka dla dzieci BabySteps to nie tylko świetna zabawa dla Twojego malucha. Nasze huśtawki dziecięce, w zależności od modelu, towarzyszą dzieciom na różnych etapach rozwijania się. Na początek proponujemy kołyskę NewBorn lub model VelvetSwing, który może być pierwszą huśtawką dla Twojego dziecka. Bujanie na niej uspokaja szkraba oraz dostarcza mu wiele radości. W tym czasie rodzice otrzymują chwilę wytchnienia, chwilę dla siebie. Z kolei modele WoodSwing oraz RingSwing to propozycje dla starszaków. Dostarczają one dzieciom jeszcze więcej frajdy i zabawy, a jednocześnie wspierają aktywność fizyczną oraz wiele innych aspektów przyczyniających się do prawidłowego rozwoju.

Zalety podwieszanych kołysek i huśtawek dla dzieci BabySteps

Podwieszane kołyski i pokojowe huśtawki dla dzieci BabySteps to artykuły najwyższej jakości. To unikalne produkty, które:

  • są bezpieczne w użytkowaniu,
  • zostały wykonane z solidnego, wysokogatunkowego drewna oraz wysokiej jakości, certyfikowanych materiałów,
  • odznaczają się ciekawym, nowoczesnym wzornictwem.

Pokojowa huśtawka dziecięca BabySteps wykazuje pozytywny wpływ na zdrowie i rozwój dziecka. Wspomaga koordynację ruchową oraz pozwala wypracować równowagę u malucha.

Z kolei podwieszana kołyska wspiera rozwój emocjonalny oraz intelektualny niemowlaka.

Huśtawka dla dzieci domowa na indywidualne zamówienie

Zarówno drewniana huśtawka domowa, jak i podwieszana kołyska mogą zostać spersonalizowane. Klientom sklepu internetowego BabySteps umożliwiamy:

  • dodanie indywidualnego graweru,
  • wybór długości lin.

Podwieszane kołyski i domowe huśtawki dla dzieci BabySteps są dostępne w różnych kolorach. Dzięki temu pasują do każdego pokoju, urządzonego w dowolnym stylu, zarówno dziewczęcego, jak i chłopięcego.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą, w której znajdują się między innymi maty edukacyjne dla dzieci, rowerek biegowy drewniany i wiele innych niebanalnych artykułów dziecięcych.