zamknij

Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

BabySteps®
Rodzinna marka stworzona z myślą o dzieciach

Pasja rodzinna, miłość w każdym szwie.

Założenie rodzinnej firmy to nie tylko niesamowita odwaga i odpowiedzialność. To przede wszystkim kierowanie się sercem i dobrem członków rodziny. Taka właśnie jest główna koncepcja marki BabySteps. Mimo, że pomysł na działalność i nazwa firmy pojawiły się już dużo wcześniej, to tak naprawdę, przełomowy rozwój nastąpił w grudniu 2016 roku, kiedy to na świat przyszedł nasz syn Antoś. 

Jednak do tego czasu, ani przez chwilę, nie siedzieliśmy z założonymi rękami! Nabywaliśmy odpowiednią wiedzę i umiejętności, poznawaliśmy skrupulatnie świat tkanin i dzianin tak, by w BabySteps® nic nie działo się z przypadku! Odpowiednie kwalifikację i ogromna siła, jaką czerpaliśmy z narodzin Antosia pozwoliła nam z ogromnym powodzeniem reaktywować firmę.

Gdy pojawia się dziecko, podejście do życia zmienia się diametralnie u każdego rodzica. Tak było i w naszym przypadku. Chcieliśmy dać naszemu maluszkowi wszystko co najlepsze i najpiękniejsze oraz dzielić się tym z innymi rodzicami.

Od mam dla mam

Tworzymy produkty które z pełną odpowiedzialnością używają również nasze dzieci. To najlepsza rekomendacja i gwarancja jakości.

Made in Poland

Jesteśmy dumni z naszego pochodzenia - nasze produkty są tworzone z miłością i starannością w naszej własnej szwalni, w Białymstoku.

Tworzenie pięknych, praktycznych i jakościowych produktów dosępnych w rozsądnych cenach.

Wszystkie nasze produkty powstają w naszej własnej szwalni w Białymstoku, gdzie rodzą się najciekawsze pomysły, testowane są gotowe produkty, a ich jakość i bezpieczeństwo są rygorystycznie sprawdzane.

Nie jesteśmy tylko firmą produkującą artykuły dla dzieci. Naszą misją jest także dbanie o zdrowie i bezpieczeństwo każdego maluszka. Dzięki produkcji w Polsce, naszym wykwalifikowanym pracownikom i kontroli jakości, możemy zagwarantować najwyższą jakość i unikalność naszych produktów.

Z wieloletnim doświadczeniem w branży tekstylnej, wiemy, co oznacza wysoka jakość. Nasza pasja do pięknego designu naprowadza nas na drogę, gdzie możemy dostarczać produkty premium, które są jednocześnie dostępne dla wszystkich rodziców.

Zamiast pisać kolejne akapity o naszej marce, przeczytaj opinie o nas z pierwszej ręki.
Poznaj opinie klientów o naszej marce.