Wszelkie prawa zastrzeżone BabySteps

Zabawki drewniane

Drewniane zabawki dla dzieci to świetna alternatywa dla ich plastikowych odpowiedników. To doskonała propozycja dla rodziców, którzy chcą nauczyć swojego malucha kreatywnego i logicznego myślenia, rozwinąć jego zdolności manualne i wyobraźnię przestrzenną, zachęcić do większej aktywności fizycznej oraz oczywiście sprawić mu radość. W ofercie BabySteps znajdują się między innymi takie zabawki z drewna jak domek dla lalek, retro wózek dla lalek, wielofunkcyjna kuchnia, warsztat małego majsterkowicza, samochodzik, kostka edukacyjna, sorter na klocki. Rodzicom chcącym zadbać o rozwój fizyczny swojego dziecka polecamy również drewniany rowerek biegowy

Drewniane zabawki dla dzieci BabySteps - zalety

Dlaczego warto kupować dzieciom zabawki drewniane? Zabawki z drewna BabySteps:

  • są wytrzymalsze i trwalsze od plastikowych,
  • są bezpieczne dla dziecka - nie posiadają ostrych krawędzi oraz nie zawierają szkodliwych substancji,
  • są ekologiczne,
  • uczą logicznego myślenia,
  • rozwijają kreatywność, wyobraźnię przestrzenną, zdolności manualne,
  • zachęcają dziecko do aktywności.

Drewniane zabawki BabySteps zostały wykonane z wysokiej jakości drewna. Dzięki temu są bardzo wytrzymałe i nie tak łatwo je zniszczyć. Można je nawet przekazywać z pokolenia na pokolenie.

Jeśli szukasz bezpiecznych zabawek wspierających prawidłowy rozwój dziecka, to oferta BabySteps jest właśnie dla Ciebie.

Wielbicieli akcesoriów dziecięcych z drewna zachęcamy również do zapoznania się z naszą ofertą huśtawek drewnianych dla dzieci.