Wszelkie prawa zastrzeżone BabySteps

Kocyki minky dla dzieci i niemowląt

Kocyk minky marki BabySteps to idealne połączenie bawełny premium z polarem minky. Dzięki perfekcyjnie dobranym materiałom nasze kocyki dla niemowląt i dzieci są miękkie, puszyste, miłe w dotyku oraz bezpieczne dla wrażliwej skóry niemowlaka. Koce BabySteps zostały wykonane z certyfikowanych materiałów. Posiadają między innymi certyfikaty Bezpieczny dla Dziecka oraz Oeko Tex Standard 100 w klasie 1.

Uniwersalne zastosowanie kocyków minky BabySteps

Kocyki minky BabySteps mają uniwersalne zastosowanie. Świetnie się sprawdzają:

  • do wózka,
  • do łóżeczka,
  • do kołyski,
  • jako mata do zabawy.

Dzięki naszemu kocykowi Twojemu szkrabowi będzie zawsze ciepło. Bez względu na to, czy będziecie w domu, czy na spacerze.

Kocyk minky dla chłopca i dziewczynki

Bawełniane kocyki minky BabySteps posiadają różne wzory i kolory. Motywy zwierząt i kwiatów to tylko niektóre z nich. W naszej ofercie znajdują się koce o kolorystyce nadającej się zarówno dla dziewczynek, jak i chłopców.

Nasze koce minky są dostępne w różnych rozmiarach. Dostępność kilku rozmiarów sprawia, że nadają się one zarówno dla niemowląt, jak i starszych dzieci, nawet w wieku przedszkolnym.

Rodzicom szukającym miękkiego i ciepłego koca dla swoich dzieci polecamy również wysokiej jakości kocyki dzianinowe z bambusa.