Wszelkie prawa zastrzeżone BabySteps

Basen z kulkami

Szukasz akcesoriów, dla malucha, które zapewnią mu mnóstwo radości? Basen z kulkami to coś, co dzieci uwielbiają! Mogą w nim odpoczywać, bawić się, a także rozwijać. Dzięki możliwościom, jakie zapewnia, suchy basen z kulkami zajmuje dzieci na długie godziny świetnej zabawy. A co najważniejsze, jest bezpieczny i przystosowany do potrzeb nawet najmłodszych pociech.

Dlaczego basen z kulkami to dobry wybór dla dzieci?

Basen z kulkami dla dzieci to jedna z najbezpieczniejszych zabawek. Miękkie ścianki basenu chronią malucha, a rozmiar piłek pozwala uniknąć ryzyka połknięcia, dodatkowo, również są miękkie, dzięki czemu przyjemnie masują delikatną skórę maluszków. To jednak nie koniec zalet i korzyści, jakie zapewnia basen z piłkami dla dzieci:

  • mobilizuje do ruchu i pobudza kreatywne myślenie,
  • zabawa kulkami posiada pozytywne opinie rodziców, ponieważ wspiera rozwój motoryki u dzieci, pozwala ćwiczyć koordynację ręka-oko i trenuje mięśnie,
  • suchy basen z kulkami do domu to także designerska dekoracja pokoju dziecka.

BabySteps - suche baseny z kulkami i inne akcesoria dla dzieci

Wybierając suchy basen z kulkami dla dzieci, zapewnisz im bezpieczną zabawę, która się nie nudzi! Dzięki wysokiej jakości wykorzystanych materiałów, jaką gwarantujemy jako producent, basen z piłeczkami będzie służył przez lata.
Sprawdź także inne produkty, z którymi zadbasz o optymalny komfort malucha, polecamy foteliki dla dziecka do pokoju, akcesoria dla niemowląt, przewijaki dla niemowląt i wiele innych!