Wszelkie prawa zastrzeżone BabySteps

Przewijaki dla dzieci i niemowląt

Przewijak to jeden z najważniejszych elementów wyprawki dla noworodka. Oferowana przez nas mata do przewijania sprawdza się w wielu sytuacjach i miejscach. Tego typu przenośne przewijaki kładzie się zazwyczaj na łóżeczku dziecięcym, ale nie jest to jedyne miejsce, w którym można dzięki nim przewinąć niemowlaka. Mata do przewijania niemowląt sprawdza się również na komodzie, szafce, itp. Dzięki niej zmiana pieluchy jest wygodniejsza, zarówno dla rodzica, jak i malucha.

Wodooporny przewijak na łóżeczko i komodę z ekoskóry

Przewijak na łóżeczko i komodę BabySteps jest wykonany z nieprzemakalnej, certyfikowanej ekoskóry, na której znajduje się nadruk. Natomiast spodnia część maty jest wykonana z wodoodpornego materiału oraz miękkiego wypełnienia.

Miękki przewijak dla dziecka BabySteps jest łatwy do czyszczenia. Wystarczy przetrzeć go wilgotną szmatką i gotowe. Nie trzeba do tego używać żadnych środków chemicznych. Wystarczy zwykła woda. W razie potrzeby przewijak dla niemowląt można ręcznie wyprać. 

Oferta BabySteps to nie tylko akcesoria dla niemowląt. Obecnym oraz przyszłym rodzicom polecamy również meble dziecięce, takie jak kanapy czy foteliki dla dziecka.