Wszelkie prawa zastrzeżone BabySteps

Kanapy / Sofy Dziecięce Velvet

Kanapa dla dziecka Velvet jest niezwykle wygodna i funkcjonalna. Nasza sofa dziecięca posiada dwie boczne kieszenie. To bardzo praktyczne rozwiązanie, które z całą pewnością przypadnie do gustu Twojego szkrabowi. W kieszeniach dziecko może przechowywać swoje ulubione zabawki, książki itp. Kanapa do pokoju dziecięcego Velvet może być jednym z pierwszych samodzielnych mebli Twojego dziecka.

Kanapa dziecięca z atestowanej pianki poliuretanowej

Kanapa dziecięca Velvet została wykonana z wysokogatunkowej, atestowanej pianki poliuretanowej, tworzącej wygodne i stabilne siedzisko. Oferowane przez nas sofy do pokoju dziecięcego posiadają też zdejmowane pokrowce z gładkiego i pikowanego velvetu. Pokrowiec można w razie potrzeby łatwo wyprać. 

Mini kanapa dla dziecka Velvet została stworzona z najwyższą starannością i dbałością o maksymalny komfort oraz bezpieczeństwo najmłodszych użytkowników.

Do kanapy dziecięcej do pokoju Velvet można dokupić poduszki. 

Kompleksowe i stylowe wyposażenie pokoju dziecięcego

Kanapy i sofy to nie jedyne meble do pokoju dziecięcego dostępne w ofercie BabySteps. Znajdziesz u nas między innymi foteliki dla dziecka, które idealnie komponują się z sofami Velvet. 

Rodzicom chcącym sprawić frajdę swoim pociechom polecamy natomiast suchy basen z kulkami, który zapewni dziecku wiele niezapomnianych chwil.