Wszelkie prawa zastrzeżone BabySteps

Szlafroki dla mam i kobiet w ciaży

Szlafrok bambusowy BabySteps został zaprojektowany specjalnie z myślą o mamach, zarówno obecnych, jak i przyszłych. Dzięki uniwersalnemu rozmiarowi oraz elastycznemu materiałowi będziesz go mogła nosić w okresie ciąży, a także później, już po porodzie. BabySteps to komfortowy szlafrok dla każdej mamy.

Bambusowy szlafrok dla mamy BabySteps - 100% wiskoza z bambusa

Szlafroki dla mam BabySteps zostały wykonane ze 100% wiskozy z bambusa. To najwyższej jakości materiał o wielu właściwościach. Porannik dla mam BabySteps:

  • jest miękki, delikatny i przyjemny w dotyku,
  • posiada właściwości antybakteryjne oraz antygrzybiczne,
  • jest bezpieczny dla skóry,
  • nie powoduje alergii,
  • posiada właściwości termoregulacyjne - latem chłodzi, zimą ogrzewa.

Szlafrok dla ciężarnej kobiety i młodej mamy BabySteps jest bardzo wygodny i zapewnia niebywały komfort, co jest efektem uniwersalnego kroju oraz zastosowania bambusowego materiału. Porannik posiada dwie praktyczne, pojemne kieszenie oraz wszyty na stałe pasek.

Szlafrok bambusowy BabySteps jest przeznaczony nie tylko dla mam. Mogą go nosić wszystkie kobiety, które cenią sobie komfort i wygodę.

Praktyczne akcesoria dla mam

W naszej ofercie znajdują się również inne praktyczne akcesoria dla mamy. Przyszłym oraz obecnym mamom polecamy między innymi rogale, opaski do spania, kosmetyczki. To niesamowite akcesoria, dzięki którym zwiększysz swój komfort.