Wszelkie prawa zastrzeżone BabySteps

Szlafroki dla mam i kobiet w ciaży

Szlafrok BabySteps został zaprojektowany specjalnie z myślą o mamach, zarówno obecnych, jak i przyszłych. Dzięki uniwersalnemu rozmiarowi oraz elastycznemu materiałowi będziesz go mogła nosić w okresie ciąży, a także później, już po porodzie. BabySteps to komfortowy szlafrok dla każdej mamy.

Szlafrok dla mamy BabySteps

Piękno, elegancja i prostota - to 3 słowa, które najlepiej opisują nasze szlafroki. Szlafrok/ kimono to projekt, który jest stworzony z myślą o najważniejszych istotach dla dzieci - z myślą o mamach. Niezwykle uniwersalny krój kimona i przyjemny materiał, pozwolą poczuć się niezwykle komfortowo za każdym razem gdy go nałożysz. Jego uniwersalny rozmiar sprawia, że ten szlafrok świetnie sprawi się na co dzień dla każdej kobietki, również w okresie ciąży przy rosnącym brzuszku, jak i po porodzie.

Praktyczne akcesoria dla mam

W naszej ofercie znajdują się również inne praktyczne akcesoria dla mamy. Przyszłym oraz obecnym mamom polecamy między innymi rogale, opaski do spania, kosmetyczki. To niesamowite akcesoria, dzięki którym zwiększysz swój komfort.