Wszelkie prawa zastrzeżone BabySteps

Kocyki Do fotelika samochodowego i nosidełka

Kocyk do fotelika samochodowego BabySteps to bardzo praktyczne rozwiązanie. Dzięki rzepom można go szybko i łatwo zapinać i odpinać. Nasz kocyk do nosidełka posiada również kaptur ze sznureczkami, które umożliwiają ściągnięcie kapturka i dopasowanie go do główki dziecka. Koc pasuje do fotelików z pasami 3- i 5- punktowymi. Dzięki uniwersalnemu rozmiarowi idealnie dopasowuje się do kształtu fotelika samochodowego.

Kocyk do fotelika BabySteps - wygoda i bezpieczeństwo Twojego dziecka

Kocyk do fotelika samochodowego BabySteps to swego rodzaju otulacz, który ma zastosowanie nie tylko zimą czy jesienią, ale także wczesną wiosną. Świetnie się sprawdza zarówno w czasie podróży samochodem, jak i podczas spaceru z dzieckiem. Dzięki niemu nie będziesz musiała co chwilę ubierać i rozbierać maluszka. Chcąc ochronić swojego szkraba przed zimnem wystarczy, że zapniesz koc na rzep i ściągniesz sznurki w kapturze. Jeśli dziecku będzie zbyt ciepło, na przykład kiedy wejdziesz do sklepu, można szybko odpiąć rzep i rozchylić kocyk oraz zdjąć kaptur.

Kocyk do fotelika samochodowego BabySteps jest miękki, delikatny i przyjemny w dotyku. Dzięki temu Twojemu maluszkowi będzie bardzo wygodnie. Dodatkowo będzie miał zapewnione poczucie bezpieczeństwa, co jest niezwykle istotne w pierwszych miesiącach życia każdego dziecka.

Skład kocyka do fotelika samochodowego BabySteps:

  • 50% bawełna,
  • 50% velvet,
  • włóknina antyalergiczna.

Uniwersalny rozmiar kocyka do fotelika samochodowego BabySteps

Kocyk do nosidełka samochodowego BabySteps jest przeznaczony dla dzieci w wieku 0-12 miesięcy. Co ważne, posiada uniwersalny rozmiar 115 x 90 cm, dzięki czemu łatwo dopasowuje się do każdego fotelika.

W naszej ofercie znajduje się wiele innych akcesoriów dla niemowląt. Rodzicom chcącym zapewnić swoim pociechom jak nalepsze warunki proponujemy na przykład kokony, różki, otulacze, kocyki do łóżeczka, kocyki do wózka i wiele innych.