close

We would like to inform you that our online store uses cookie technology and simultaneously does not collect any information automatically, except for the information contained in these files (so-called „cookies”).

Wysyłki i zwroty

Twoja przesyłka

Paczki są zazwyczaj wysyłane w ciągu 2 dni od otrzymania płatności i są wysyłane za pośrednictwem UPS z możliwością śledzenia i dostarczenia bez podpisu. Jeśli preferujesz dostawę za pomocą UPS Extra z wymaganym podpisem, zostaną naliczone dodatkowe koszty, więc skontaktuj się z nami przed wybraniem tej metody. Bez względu na wybór metody wysyłki, dostarczymy Ci link do śledzenia Twojej paczki online.

Opłaty za przesyłkę obejmują opłaty manipulacyjne oraz koszty opakowania i przesyłki. Opłaty manipulacyjne są stałe, natomiast koszty transportu zależą od całkowitej wagi przesyłki. Radzimy grupować swoje przedmioty w jednym zamówieniu. Nie możemy grupować dwóch różnych zamówień składanych osobno, a opłaty za przesyłkę będą dotyczyć każdego z nich. Twoja paczka zostanie wysłana na Twoje własne ryzyko, ale zadbano o specjalną ochronę przedmiotów delikatnych.

Pudełka są odpowiednio duże, a Twoje przedmioty są dobrze zabezpieczone.