zamknij

Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Adres dostawy

BabySteps®ul. Alejkowa 21 Hala B4
15-528 Sowlany

Zobacz na mapie

Polityka Zwrotów

Jesteśmy dumni z jakości naszych produktów i zależy nam na zadowoleniu naszych klientów. Jeśli z jakiegoś powodu nie jesteś w pełni zadowolony z zakupionego produktu, chcemy Cię zapewnić, że jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc.

 • Zwroty

  Jeśli chcesz zwrócić produkt, masz na to aż 30 dni od daty zakupu. Produkt musi być w oryginalnym stanie, nieuszkodzony i w oryginalnym opakowaniu. Prosimy o zachowanie dowodu zakupu. Do paczki prosimy o dołączenie formularza zwrotu. Po otrzymaniu zwróconego produktu, dokonamy zwrotu pieniędzy na Twoje konto.

  pobierz formularz
 • Wymiana

  Jeśli otrzymałeś produkt, który nie spełnia Twoich oczekiwań, możemy go wymienić na inny produkt z naszej oferty. Wymiana jest możliwa w ciągu 30 dni od daty zakupu. Produkt musi być w oryginalnym stanie, nieuszkodzony i w oryginalnym opakowaniu. Za koszt wysyłki produktu w obie stronny odpowiada kupujący.

 • Uszkodzone lub błędnie dostarczone produkty

  Jeśli otrzymałeś produkt uszkodzony lub błędnie dostarczony, skontaktuj się z nami jak najszybciej, abyśmy mogli rozwiązać ten problem. Będziemy Cię prosić o dostarczenie zdjęć uszkodzenia lub błędu w celu ułatwienia procesu.

  Kontakt do nas

Prosimy pamiętać, że nie przyjmujemy zwrotów ani wymian dla produktów dostarczanych na zasadzie zamówienia specjalnego lub dostosowanych do indywidualnych wymagań klienta.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące naszej polityki zwrotów, prosimy o kontakt. Jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc!